Inne

Imprezy z cateringiem. Jak wybrać dobrą firmę?

Summary

Catering jest obecnie bardzo popularną formą obsługi, na którą decyduje się wiele firm. Jak znaleźć najlepszą ofertę? Obsługa cateringowa jest obecnie wygodnym rozwiązaniem na wiele imprez firmowych, między innymi na konferencje, szkolenia czy bankiety. Firma prowadząca obsługę tego typu może […]

Catering jest obecnie bardzo popularną formą obsługi, na którą decyduje się wiele firm. Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Obsługa cateringowa jest obecnie wygodnym rozwiązaniem na wiele imprez firmowych, między innymi na konferencje, szkolenia czy bankiety. Firma prowadząca obsługę tego typu może wtedy zadbać o wszystkie szczegóły związane nie tylko z dostawą posiłków, ale także zaoferować pełne zaplecze gastronomiczne jak Gastro Tour Serwis w Krakowie. Aby wybrać sprawdzoną ofertę, należy zwrócić uwagę na parę ważnych kwestii – sprawdź je!

  Doświadczenie firmy cateringowej

Firma cateringowa, która dostępna jest na rynku od wielu lat, to mniejsze ryzyko. Duże doświadczenie w branży jest świadectwem zadowolenia klientów, którzy decydują się na obsługę danej firmy, dlatego może ona od wielu lat utrzymywać się na rynku.

Oczywiście, nie jest to główny czynnik, który powinien decydować o wyborze konkretnej oferty. Poza nim duże znaczenie ma także szereg innych kwestii. Niemniej jednak wybór firmy z dużym doświadczeniem, na przykład jak Gastro Tour Serwis w Krakowie, przekłada się zwykle na lepszą jakość obsługi i większą satysfakcję – klienta i jego gości.

  Zakres obsługi firmy cateringowej

Drugim istotnym czynnikiem związanym z wyborem firmy cateringowej na imprezę biznesową jest zakres świadczonych przez nią usług. Firmy cateringowe, w tym wspomniana Gastro Tour Serwis w Krakowie, oferują nie tylko samą dostawę posiłków, lecz też usługi dodatkowe.

Wśród dostępnych usług znajdują się:

  • obsługa kelnerska
  • wynajem mebli
  • wynajem zastawy stołowej i akcesoriów
  • wynajem namiotów, parasoli
  • bary na imprezy
  • oświetlenie

Gdy zatem wydarzenie planowane jest na zewnątrz czy też ma odbywać się w miejscu, w którym nie ma dostępu do mebli, wówczas duże znaczenie ma wybór takiej firmy cateringowej, która będzie mogła zaoferować szerszą gamę usług.

  Menu w firmie cateringowej

Duże znaczenie ma również menu zaprezentowane przez firmę cateringową. Powinno być ono rozbudowane, aby każdy wśród gości wydarzenia wyszukał w nim coś dla siebie.

Menu jest zależne głównie od formuły wydarzenia. Na konferencje, szkolenia czy też na krótkie bankiety wybiera się zwykle obsługę w formie szwedzkiego stołu z różnymi przekąskami na słodko i na słono. Druga opcja to zlecenie pełnej obsługi cateringowej wraz z obsługą kelnerską, gdy goście mają zasiąść przy stołach.

Zatem wybór odpowiedniej firmy cateringowe powinien bazować głównie na jej doświadczeniu oraz na ofercie. Wybór sprawdzonego cateringu to pewność, że wydarzenie będzie udane.

 

Dodaj komentarz