Biznes, Firma, E-biznes IT, Nowe Technologie, Komputery Marketing, Reklama, Media

Filmy produktowe – czym są i czy warto je zamawiać?

Summary

Przedsiębiorcy mogą obecnie korzystać z wielu form reklamy swoich produktów. Wśród nich znajdują się filmy produktowe. Co to jest? Video marketing, czyli marketing prowadzony z wykorzystaniem różnego rodzaju filmów i animacji, cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem. Wśród dostępnych form prezentacji […]

Przedsiębiorcy mogą obecnie korzystać z wielu form reklamy swoich produktów. Wśród nich znajdują się filmy produktowe. Co to jest?

Video marketing, czyli marketing prowadzony z wykorzystaniem różnego rodzaju filmów i animacji, cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem. Wśród dostępnych form prezentacji produktów tą metodą znajdują się filmy produktowe. Gdy chodzi o filmy produktowe Kraków jest miastem, gdzie realizuje je wiele studiów reklamowych. Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące tych materiałów!

 

Czym jest film produktowy?

Termin ten odnosi się do rodzaju filmów reklamowych, których głównym celem jest zaprezentowanie konkretnego produktu albo usługi. Stanowi on zatem formę opisu konkretnej oferty, przy czym jest ona zaprezentowana w bardzo przystępny sposób, ponieważ za pomocą filmów lub animacji.

 

Filmy tego typu mają bardzo szerokie zastosowanie, ponieważ mogą być one wykorzystane jako uzupełnienie opisu produktu w internecie, ale również używane są one w trakcie eventów firmowych, na przykład konferencji, szkoleń, targów branżowych. Mogą one również stanowić element content marketingu firmy, gdy umieszczone są na jej blogu, pomagając wtedy klientom w podjęciu decyzji zakupowej.

 

Zamów filmy produktowe Kraków – skorzystaj z pomocy doświadczonych studiów filmowych oferujących kompleksową obsługę!

 

Rodzaje filmów produktowych

Kategoria filmów produktowych obejmuje szeroką gamę materiałów o różnych formach. Zaliczane są do nich przede wszystkim:

 

  • Filmy prezentujące produkt – mogą one polegać na jego prezentacji 3D bez nagrań głosowych, ale również mogą być uzupełnione o narrację. Filmy te mogą odbywać się też z modelem albo modelką, która prezentuje produkt, oraz mogą pokazywać, jak produkt jest stosowany.
  • Animacje produktowe – rodzaj animacji prowadzonych z wykorzystaniem technik 2D oraz 3D, które prezentują konkretny produkt. Mogą one być wykorzystane między innymi do przedstawienia jego wnętrza czy zasady działania.

 

Jeżeli chcesz zamówić powyższe rodzaje filmów produktowych, kompleksowe wsparcie w ich realizacji zapewnia firma https://www.storymakers.pl.

 

Dlaczego warto zamówić filmy produktowe?

Zamówienie filmów produktowych jest związane z wieloma zaletami. Zaliczają się do nich przede wszystkim:

  • atrakcyjny sposób prezentacji produktu, który przyciąga uwagę klientów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • wzbudzanie emocji u oglądających film klientów
  • zwiększenie sprzedaży, ponieważ klienci są bardziej skłonni do podejmowania decyzji zakupowych

 

Gdy potrzebne są filmy produktowe Kraków jest miastem, w którym działają sprawdzone agencje prowadzące usługi w tym zakresie. Więcej informacji dotyczących oferty studiów reklamowych można znaleźć już teraz w sieci.

Dodaj komentarz