Ślub, Wesele

Modne pierścionki zaręczynowe – co kupić dla wybranki?

Summary

Pierścionek zaręczynowy to biżuteria, która wyraża emocje. Co wybrać dla ukochanej? Sprawdź najmodniejsze wzory! Znalezienie odpowiedniego pierścionka zaręczynowego może nastręczać sporo problemów. Właśnie dlatego tak wielu mężczyzn zadaje sobie to ważne pytanie – jaki pierścionek zaręczynowym wybrać? Niezależnie od tego, […]

Pierścionek zaręczynowy to biżuteria, która wyraża emocje. Co wybrać dla ukochanej? Sprawdź najmodniejsze wzory!

Znalezienie odpowiedniego pierścionka zaręczynowego może nastręczać sporo problemów. Właśnie dlatego tak wielu mężczyzn zadaje sobie to ważne pytanie – jaki pierścionek zaręczynowym wybrać? Niezależnie od tego, czy biżuterię ma dostarczyć jubiler z Krakowa czy z Warszawy, warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z dostępnymi wariantami, w tym także z modnymi pierścionkami, które zachwycaj swoim niebanalnym wyglądem.

Klasyka zawsze w modzie

Wśród najczęściej wybieranych pierścionków zaręczynowych znajdują się klasyczne modele, które może zaoferować każdy jubiler z Krakowa. Ponadczasowy model to złoty pierścionek zaręczynowy z brylantowym oczkiem, który od wielu lat znajduje się na szczycie list sprzedaży sklepów z biżuterią.

Obecnie bardzo popularne są zarówno pierścionki ze złota żółtego, jak i te ze złota białego oraz różowego. Białe i różowe złoto stanowi atrakcyjne przełamanie klasycznej konwencji, ale jednocześnie nadaje biżuterii indywidualny wygląd. Dobry jubiler z Krakowa może zaoferować szeroką gamę pięknych pierścionków w tej kategorii do wyboru, na przykład z jednym dużym oczkiem, a także z mniejszymi klejnotami.

Florystyczne motywy

Gdy chodzi o modne wzory, na szczególną uwagę zasługuje biżuteria z florystycznymi motywami, na przykład pierścionki wyróżniające się rzeźbionymi motywami kwiatów czy mające kształt gałązek. Są doskonałym wyborem dla kobiety, która lubi niebanalną biżuterię.

Pierścionki z dwukolorowego złota

Dwukolorowe złoto jest intrygującą alternatywą dla jednokolorowego kruszcu. Najczęściej pierścionek składa się wtedy z przeplatających się ze sobą pasów złota w dwóch barwach, które nadają mu niebanalny wygląd. Zwieńczeniem jest brylant podkreślający elegancję całej kompozycji.

Praktycznie każdy jubiler z Krakowa może zaoferować stylowe pierścionki ze złota dwukolorowego, dlatego można dopasować je do gustu wybranki.

Pierścionki z kolorowymi kamieniami

Bardzo dobrym wyborem dla kobiety, która lubi oryginalną biżuterię, jest pierścionek zaręczynowy z kolorowym kamieniem, na przykład szafirem, topazem, rubinem, szmaragdem.

Złote pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami stanowią stylową alternatywę dla klasyki, a przy tym można także kupić je w podobnych cenach.

One thought on “Modne pierścionki zaręczynowe – co kupić dla wybranki?
  1. Ja mam pierścionek zaręczynowy od lokalnego jubilera. Ponad rok temu go dostałam, nic się z nim nie dzieje. Robię w nim wszystko, nie ściągam nigdy z ręki. Widzę same zalety tego, że jest nie z sieciówki: nie widziałam nikogo, żeby miał taki sam, albo chociażby podobny do mojego, mam w nim 7 diamentów z certyfikatem, nigdy nic się z nimi nie działo, nie rysuje się, nie zmienia koloru.

Dodaj komentarz