Nieruchomości

Domy na sprzedaż w Zabierzowie pod Krakowem – oferty i ceny

Summary

Zabierzów jest wsią zlokalizowaną pod Krakowem, która wzbudza duże zainteresowanie ze strony poszukujących domów. Osobom poszukującym nieruchomości jak domy na sprzedaż Zabierzów prezentuje obecnie szeroką gamę interesujących ofert zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Jakie domy dostępne są w […]

Zabierzów jest wsią zlokalizowaną pod Krakowem, która wzbudza duże zainteresowanie ze strony poszukujących domów.

Osobom poszukującym nieruchomości jak domy na sprzedaż Zabierzów prezentuje obecnie szeroką gamę interesujących ofert zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Jakie domy dostępne są w Zabierzowie? Ile trzeba zapłacić za dom w tej lokalizacji?

 

Zabierzów – podstawowe informacje

Wieś Zabierzów liczy sobie około 5,5 tysiąca mieszkańców. Zlokalizowana jest w powiecie krakowskim oraz w województwie małopolskim. To miejscowość o wielowiekowej historii, przez którą w przeszłości przebiegała ważna droga z Krakowa na Śląsk.

 

Zabierzów jest znany między innymi z pięknych okolic zachęcających do aktywnego spędzania wolnego czasu. W okolicy znajdują się tereny Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego oraz Las Zabierzowski. Znany jest też rezerwat przyrody Skała Kmity.

 

Również rozpoznawalną inwestycją w Zabierzowie jest Eximius Park, w przeszłości określany jako Kraków Business Park.

 

Przez Zabierzów przebiega linia kolejowa, która pozwala na łatwe dostanie się do Krakowa oraz do Katowic.

 

Czy warto kupić dom w Zabierzowie?

Osobom zainteresowanym zakupieniem nieruchomości jak domy na sprzedaż Zabierzów prezentuje obecnie oferty zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.

 

Na szczególną uwagę zasługują nowe domy w Zabierzowie, które obecnie realizowane są przez kilka firm deweloperskich. Oferują one przede wszystkim domy szeregowe oraz domy bliźniaki w zróżnicowanych metrażach, z prywatnymi ogródkami.

 

Główną zaletą zakupu domu w Zabierzowie jest przystępna cena nieruchomości. Nowe domy można kupić tam w niższych cenach w porównaniu z tymi zlokalizowanymi w Krakowie. Zwykle rozpoczynają się one od 5-7 tys. zł za m2.

 

Warto też wskazać na atrakcyjne okolice, dlatego Zabierzów może być świetnym wyborem dla rodziny z małymi dziećmi, która chce mieć dom blisko zieleni, a także dla każdego, kto chce uciec od zgiełku dużego miasta, lecz jednocześnie mieć możliwość szybkiego dojazdu do centrum.

Dodaj komentarz