Sport, Fitness, Kulturystyka

Szukasz prezentu pod choinkę? Podaruj lot w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu!

Summary

Nie masz pojęcia, jaki podarunek wręczyć bliskiej osobie pod choinkę? Gdy zależy ci na tym, aby był wyjątkowy i niezapomniany, pomyśl o podarowaniu niesamowitego doświadczenia jak lot w tunelu aerodynamicznym. Teraz jest to możliwe także we Wrocławiu! Jak funkcjonuje tunel […]

Nie masz pojęcia, jaki podarunek wręczyć bliskiej osobie pod choinkę? Gdy zależy ci na tym, aby był wyjątkowy i niezapomniany, pomyśl o podarowaniu niesamowitego doświadczenia jak lot w tunelu aerodynamicznym. Teraz jest to możliwe także we Wrocławiu!

Jak funkcjonuje tunel aerodynamiczny?

Pionowym tunelem aerodynamicznym określa się rodzaj konstrukcji używanej do tworzenia warunków pozwalających na kontrolowane, bezpieczne spadanie. Duże wentylatory zamontowane w tunelu mogą rozpędzić powietrze do prędkości rzędu ponad 300 km/h, dzięki czemu może unieść w górę człowieka.

Kiedyś tego typu konstrukcje służyły do szkolenia spadochroniarzy. Obecnie tunele aerodynamiczne, w tym tunel aerodynamiczny we Wrocławiu, są otwarte nie tylko dla uczestników kursów spadochronowych, ale dla każdego, kto chciałby przeżyć niesamowitą przygodę.

Korzystanie z tunelu aerodynamicznego jest bardzo bezpieczne. W konstrukcji znajduje się specjalna siatka ochronna, natomiast nad bezpieczeństwem pracy cały czas czuwa operator tunelu, który w razie potrzeby może całkowicie wyłączyć wentylatory. Uczestnik lotu przebywa też stale pod opieką swojego instruktora, więc w razie potrzeby może liczyć na jego pomoc.

Lot w tunelu aerodynamicznym – na czym polega?

Podczas lotu w tunelu aerodynamicznym dochodzi do podniesienia osoby albo osób znajdujących się wewnątrz konstrukcji. W tym czasie można nie tylko unosić się w powietrzu, ale także wykonywać w nim różnorodne ewolucje.

Przed wejściem do tunelu aerodynamicznego uczestnik lotu odbywa krótkie szkolenie wstępne z instruktorem. Otrzymuje także sprzęt niezbędny do lotu, czyli kombinezon oraz kask. Niezbędne są także zatyczki do uszu.

Tunele aerodynamiczne, w tym tunel aerodynamiczny we Wrocławiu, oferują loty trwające minimum 3 minuty. Są to 2 loty, z których każdy trwa 1,5 minuty. W tym czasie w można przeżyć niesamowitą przygodę, ponieważ lot w tunelu jest w stanie doskonale imitować spadanie w przestworzach, a wykonywane z instruktorem ewolucje mogą pozostawić na długi czas niezapomniane wrażenia.

Jak podarować lot w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu?

Lot w tunelu aerodynamicznym może być wspaniałym pomysłem na prezent dla ważnej osoby, której chcemy zapewnić niesamowite doznania. Jak podarować lot w tunelu we Wrocławiu?

Obecnie tunel aerodynamiczny we Wrocławiu oferuje specjalne vouchery upominkowe, które doskonale nadają się jako podarunek. Voucher jest rodzajem imiennego zaproszenia, które pozwala na samodzielne wybranie terminu lotu oraz na jego zarezerwowanie, by wziąć w nim udział. W przypadku tunelu we Wrocławiu jest to możliwe online.

Aby natomiast zakupić voucher na lot w tunelu aerodynamicznym, można odwiedzić ten punkt osobiście albo zakupić go online. Wtedy voucher można zakupić bez wychodzenia z domu, a potem wydrukować go i włożyć do koperty. Sprawdzi się przez to świetnie także jako prezent na ostatnią chwilę.

Gdy zatem szukasz pomysłu na udany prezent na Boże Narodzenie, z pomocą przychodzi tunel aerodynamiczny we Wrocławiu. Lot w tunelu może być wyjątkowym podarunkiem!

 

 

Dodaj komentarz